Страницы

Кроки до медіамайстерності

      16 січня 2019 р. на базі ДАНО відбулися одноденні тренінги «Формування медіаграмотності та розвиток критичного мислення сучасного педагога та учня» для керівників експериментальних закладів з наскрізної медіаосвіти. Через інтерактивні вправи, ігри, дискусії досвідчені директори шкіл ПОГЛИБИЛИ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ критичного мислення у процесі сприйняття медіамеседжів; розпізнання маркерів фейків, маніпуляцій і пропаганди.








18 жовтня 2018 року на базі КЗВО "ДАНО" відбулися одноденні курси "Медіакомпетентність сучасного вчителя: особливості організації та функціонування шкільного телебачення і газети" . Розвиток критичного мислення, формування медіаграмотності, маркери фейкових матеріалів, цікавинки та ризики соціальних мереж, принципи фактчекінгу та інші актуальні теми - складова нових змістовних тренігів.




     10-21 вересня 2018 року на базі КЗВО  "ДАНО" проходили курси "Медіаосвіта та медіатворчість у позашкільній  освіті". Як завжди заняття були цікавими, корисними, пізнавальними!!! Курсанти генерували ідеї та створювали власні медіатексти, аналізували та критично осмислювали продукти дитячого медіа, вчилися знімати власну анімацію, розробляти веб-квести. 
Оніщенко Олена, учитель англійської мови школи,
серед курсантів КВНЗ "ДАНО"

  06 вересня 2018 року
на базі Дніпровської академії неперервної освіти відбувся майстер-клас "Медіакомпетентність сучасного учителя: особливості створення анімації", який зібрав креативних педагогів експериментальних закладів Дніпропетровщини. Продуктом спільної роботи став створений власноруч анімаційний фільм. Дуже приємно, що на допомогу завжди приходить 
художній керівник дитячого кіноцентру "Веснянка" Світлана Кольцова - МАЙСТЕР анімаційної справи. 
 Анімація за посиланням
Натхненні та енергійні учасники майстер-класу

     
    12-16 березня 2018 році на базі Дніпровської академії неперервної освіти відбувся обласний тренінг  "Використання Google Education в освітній діяльності ЗНЗ". Ми наполегливо вчилися  працювати в хмарному середовищі, знайомилися з можливостями різноманітних додатків Google. Це перший та, на жаль, останній тренінг для педагогів області в рамках курсів підвищення кваліфікації педагогічних кадрів у 2018 році. Ці курси, дійсно, дали поштовх до подальшого саморозвитку та самовдосконалення. Порада на майбутнє: залишайте заявку на такі курси на наступний рік і груп для навчання стане більше!!!! Дякуємо тренерам за цікаве навчання!!!!
Задоволені від спільної праці курсанти
 разом зі своїми тренерами Оксаною Бутурліною та Сергієм Кісловим


30 січня 2018 р. на базі КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти" відбувся тренінг "Науково-методичний супровід експериментального впровадження проекту "Електронна атестація педпрацівників". Заняття складалося з двох частин: теоретичний модуль (про стан впровадження проекту) та практичного (робота на порталі at.isuo.org з портфоліо учителя, кваліметрією діяльності). 
Тренери Мамедова Ірина Олексіївна та Дуднік Володимир Сергійович  

18 січня 2018 р. на базі КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти" відбувся тренінг "Особливості організації дитячої медіатворчості у  сучасному ЗНЗ: педагогічні можливості та психологічний ресурс". 
Тренінг, як завжди, цікавий та корисний!

16-17 грудня 2017 року на базі Національного педагогічного університету  ім. М.П. Драгоманова   відбулися ХІІ Всеукраїнські Педагогічні Читання з Гуманної Педагогіки "Сім'я - лоно культури і людства". Цей захід відвідали педагоги нашої школи. Вони взяли участь в майстер-класах і творчих лабораторіях, де провідні українські та іноземні педагоги поділилися  секретами успіху в шкільній і сімейній педагогіці. 
Відкриті до спілкування та співпраці!

Наші колеги із академіком Ш.О.Амонашвілі

20 грудня 2017 року на базі ДОІППО відбувся семінар-практикум "Дистанційні форми спілкування та залучення користувачів різних категорій до шкільної бібліотеки. Зворотній зв'язок", на якому було презентовано досвід роботи бібліотекаря СЗШ №2 Тесли Ірини Анатоліївни.



    12 грудня 2017 р. відбувся захист навчальних проектів слухачів курсів «Методика викладання курсів медіаосвітнього спрямування». Вітаємо Чокан Тетяну Миколаївну із захистом та бажаємо творчості та натхнення! 
Вітаємо Чокан Тетяну із захистом!
    З 20 по 31 листопада 2017 року кафедра управління інформаційно-освітніми проектами ДОІППО провела двотижневі очні курси «Медіадидактика: від використання до створення медіатекстів» для педагогічних працівників  навчальних закладів. 
Слухачі курсів знайомилися  з теоретичними аспектами медіаосвіти та медіаграмотності. Але головна мета курсів – практичне застосування медіанавичок: освоєння різноманітних медіаресурсів (блоги), формування навичок критичного сприймання медіатекстів, майстер-класи та обмін досвідом з керівниками дитячих студій телебачення, журналістики, анімації Дніпропетровської області. Як завжди, курси цікаві та креативні!
Креативні та натхненні курсанти - Коваленко Вікторія , Ахундова Таджия і Злата! 
      19 жовтня  2017 року на базі міської центральної дитячої бібліотеки відбувся міський семінар для бібліотекарів, що працюють з дітьми. Темою семінару було  «Бібліотека, читач: складові успіху». У роботі семінару взяла участь шкільний бібліотекар Тесла Ірина Анатоліївна.
Свитка А.О.,
 бібліотекар молодшого відділу міської дитячої бібліотеки
18 жовтня 2017 р. у приміщенні ДОІППО відбувся захист проектів "Методика викладання шкільних курсів медіаосвітнього спрямування для учителів початкових класів". Вітаємо Поддубняк Оксану Євгенівну та бажаємо творчих злетів на шляху медіаосвіти!
Курсанти разом зі своїми натхненниками!

    18 жовтня 2017 р. у м. Дніпро у приміщенні комунального позашкільного навчального закладу «ДОДЮК «Веснянка» ДОР» відбувся семінар для керівників гуртків аудіовізуального напрямку. У його роботі взяла участь шкільний бібліотекар Тесла Ірина Анатоліївна.
Кольцова С.М., художній керівник закладу,
організувала перегляд та обговорення
кращих фільмів з Міжнародних фестивалей


З 18 по 29 вересня 2017 року кафедра управління інформаційно-освітніми проектами ДОІППО провела двотижневі очні курси «Медіаосвіта та медіатворчість у позашкільній освіті» для працівників позашкільних навчальних закладів, керівників гуртків дитячої медіатворчості. 
Слухачі курсів знайомилися  з теоретичними аспектами медіаосвіти та медіаграмотності. Але головна мета курсів – практичне застосування медіанавичок: освоєння різноманітних медіаресурсів (блоги), майстер-класи та обмін досвідом з керівниками дитячих студій телебачення, журналістики, анімації Дніпропетровської області. Як завжди, курси цікаві та креативні!
Тесла Ірина Анатоліївна- слухач курсів, шкільний бібліотекар СЗШ №2,
 керівник курсів медіаосвітнього спрямування у школі
 13 вересня 2017 року на базі ДОІППО відбувся п'ятий заключний одноденний тренінг «Методичні засади педагогічного супроводу сімейного медіавиховання» за проектом "Наскрізна медіаосвіта".   Тренери Інна Іванова та Антоніна Кожанова актуалізували тему ролі батьків в вихованні медіасмаків у дітей та провели практикум по проведенню батьківських зборів. У його роботі взяли участь заступник директора з виховної роботи Ясногор Оксана Геннадіївна та учитель початкових класів Поддубняк Оксана Євгенівна.
Тренери Інна Іванова та Антоніна Кожанова
Плідні зустрічі медіапедагогів області


   20 травня 2017 року на базі КВНЗ "ДОІППО" відбувся наступний  тренінг для учителів початкових класів, які у 2017-2018 н.р будуть викладати курс "Я у медіапросторі". Тренінг "Організація практичної діяльності учнів початкових класів на заняттях медіа" провели Інна Іванова та Антоніна Кожанова. Тренінг "Медіаграмотність для вчителів та учнів" провела Катерина Рижій (з досвіду 4-х денних тренінгів з медіаграмотності, організованих Академією Української Преси та німецькою компанією DW).
Тренінг "Медіаграмотність для вчителів та учнів"
провела Катерина Рижій 
Антоніна Кожанова -
один з авторів програми "Я у медіапросторі"

Учасниця тренінгу - Оксана Поддубняк
        07 червня 2017 року на базі КВНЗ "ДОІППО" відбувся тренінг "Методика організації та проведення  соціологічних дослідження в межах експериментального навчального закладу із залученням інформаційних технологій», в якому взяли участь заступник директора з НВР Ігнатенко О.С. та шкільний психолог Назарова О.В. Тренер Лисоколенко Тетяна Володимирівна розкрила теоретичні засади організації педагогічного експерименту, вимог до проведення анкетування у рамках шкільних досліджень. Тренер Довгаль Сергій Анатолійович провів практикум по створенню анкет за допомогою інструменту Google Форми. Заняття пройшло у плідній співпраці. Дякуємо тренерам!
   16 травня 2017 року на базі КВНЗ «ДОІППО» відбувся наступний тренінг для вчителів молодших класів навчальних закладів, що беруть участь у експериментальному проекті «Наскрізна медіаосвіта». Тема тренінгу «Основні принципи орієнтування молодшого школяра в сучасному медіапросторі».
Команда медіапедагогів  навчальних закладів області
Тренінг був насичений вправами, іграми, роботою у командах


     Участь заступника директора з НВР Ясногор О.Г. у тренінгу "Створення позитивного іміджу навчального закладу в мережі Інтернет та його використання для просування на ринку освітніх послуг (сайти, блоги, веб-сторінки)" (ДОІППО, 11.05.17 р.)
Тренери Оксана Бутурліна та Тетяна Мотуз 
      Участь у тренінгу "Мета, головні завдання та структура навчальної програми "Я у медіапросторі" (ДОІППО, 11.04.2017 р.)


Тренери - Іванова Інна
 та Кожанова Антоніна


Поддубняк Оксана та Ігнатенко Наталія -
 учасниці тренінгу
       Навчанняна курсах "Інтерактивні методики під час викладання медіаосвіти і медіаграмотності у початковій школі" (ДОІППО, 03-07 квітня 2017 р.) 
Фотозвіт за посиланням...
Майстер-клас "Секрети шкільного телебачення" від учнів НВК №122 м. Дніпро
Чокан Тетяна та Іванюк Марина - учасниці курсів


Курси були цікавими та корисними!

       Участь заступника директора з НВР Ігнатенко О.С. у тренінгу  "Формування медіа - інформаційної компетентності сучасного педагога" для заступників директорів ЗНЗ (ДОІППО, 04.04.2017 р.). Було проаналізовано питання актуальності ІКТ-компетентності сучасного учителя, окреслено проблеми, з якими стикається адміністрація щодо мотивації педагогів та їхнього різнорівневого навчання з питань ІКТ. У роботі в парах колеги обмінювалися досвідом щодо складання конструктору уроку з доречним використанням медіа. Тренінги Бутурліної Оксани та Лисоколенко Тетяни завжди цікаві, насичені та корисні. Дякуємо за плідну працю!
Презентація роботи групи
"Структурні компоненти
 ІКТ-компетентності сучасного учителя"

     Участь учителя початкових класів Ігнатенко Н.В. у тренінгу «Сучасна освіта вчителя для навчання основам медіаграмотності учнів початкової школи» для педагогічних працівників експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів за проектом «Наскрізна медіаосвіта» (ДОІППО, 21.03.2017 р.) Презентовано мультимедійний он-лайн посібник з медіаграмотності для підлітків «МедіаДрайвер»...
Тренери Вікторія Піщанська
та Оксана Бутурліна розпочинають роботу...


Навчання на курсах "Інтерактивні методики під час викладання медіаосвіти і медіаграмотності у початковій школі" (ДОІППО, лютий 2017 р.) 
Поддубняк Оксана -учасниця курсів

Навчання заступника директора з НВР Ігнатенко О.С. на курсах "Медіадидактика" (ДОІППО, лютий 2016 р.)

Презентація роботи творчих груп

Кипить робота в анімаційній студії


Немає коментарів:

Дописати коментар